Logo: BIP Logo: Facebook
  • Wersja językowa:
  • PL
  • EN
  • DE

EUWT Geopark Łuk Mużakowa

Marzy ci się stanowisko dyrektora EUWT Geopark Łuk Mużakowa? Aplikuj!

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej (EUWT)  "Polsko-Niemiecki Geopark Łuk Mużakowa" zamierza na stałe obsadzić stanowisko dyrektora EUWT na pełnym etacie.
 
Masz wykształcenie lub  doświadczenie w  zakresie nauk o Ziemi, ekonomii lub administracji? Posługujesz się w mowie i w piśmie językiem polskim, niemieckim i angielskim? To praca dla Ciebie!
Nie czekaj! Termin składania aplikacji mija 20 lutego 2022 r. 
Szczegóły oferty znajdziecie w załącznikach:

Załączniki

Geopark Łuk Mużakowa

O utworzenie Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej „Geopark Łuk Mużakowa” lubuski samorząd zabiegał sześć lat. To pierwsze tego typu ugrupowanie współpracy terytorialnej na polsko-niemieckim pograniczu. Jego głównym celem jest koordynacja, ułatwianie i wspieranie polsko-niemieckiej współpracy transgranicznej pomiędzy jego członkami, z korzyścią dla zrównoważonego rozwoju obszaru Geoparku Łuk Mużakowa.
EUWT z o.o. Geopark Łuk Mużakowa stawia sobie ponadto za cel przyczynienie się do wzmocnienia spójności gospodarczej, społecznej i terytorialnej Unii Europejskiej.
Polska reprezentacja w Ugrupowaniu to gminy Brody, Łęknica, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Żary, miasto Żary oraz Województwo Lubuskie.
Zadania EUWT to reprezentacja polsko-niemieckiego Geoparku Łuk Mużakowa na zewnątrz, opracowanie planów, koncepcji i strategii w zakresie edukacji geologicznej i ogólnej edukacji ekologicznej, w szczególności dzieci i młodzieży, oraz w zakresie infrastruktury geoturystycznej, wspieranie współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju Geoparku Łuk Mużakowa, realizacja działań z zakresu public relations, edukacji, a także projektów polsko-niemieckich z tych zakresów, samodzielnie lub we współpracy z podmiotami trzecimi, a także współpraca przy opracowywaniu dokumentacji geologicznej i historycznej na rzecz zrównoważonego rozwoju Geoparku, współpraca w zakresie ochrony dziedzictwa geologicznego i kulturalnego, ochrony krajobrazu i przyrody ożywionej, pozyskiwanie środków finansowych. 
Podczas  posiedzenia w dniu 10.01.2022r. wybrano Przewodniczego Zgromadzenia. Został nim Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Tadeusz Jędrzejczak.
Przyjęto też m.in. uchwałę o naborze na stanowisko Dyrektora EUWT z o.o. Geopark Łuk Mużakowa i trybie jego zatrudnienia.
Baner: ukraina_pomagamyBaner: Na co idą moje pieniądze?Baner: konsultacjeBaner: info_z_gminy_zary
Baner: baner_sciekiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: Czyste powietrzeBaner: odpady_harmonogram
Baner: SIP GISONBaner: e-mapaBaner: sms_banerBaner: swiatlowod
Baner: euroregion_nsbBaner: PSE

Kontakt - stopka

Gmina Żary

URZĄD GMINY ŻARY
Al. Jana Pawła II 6
68-200 Żary
 
 
tel. 68 470-73-00
fax. 68 470-73-03
e-mail
EPUAP:
/GminaZary/SkrytkaESP
/GminaZary/skrytka
Nr konta: PKO BP
75 1020 5402 0000 0602 0351 3405
 
GMINA ŻARY
Al. Jana Pawła II 6
68-200 Żary
 
NIP 9282078465
REGON 970770681

GMINA ŻARY w pigułce

Gmina Żary to gmina wiejska w województiwe lubuskim, w powiecie żarskim. Zajmuje powierzchnię 294 km kw. i liczy 12 242 mieszkańców, zamieszkujących dwadzieścia cztery sołectwa. Sąsiaduje z gminami: Jasień, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Wymiarki, Iłowa, Żagań,...
więcej