Poprawa jakości kształcenia w ŻŻOF

Wyjazd dydaktyczny

  • 15-05-2018
 W dniu 14.11.2017r. uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bieniowie, w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia w Żarsko-Żagańskim Obszarze Funkcjonalnym”, uczestniczyli w wyjeździe dydaktycznym do Zielonej Góry. W ten sposób realizowali zadanie Poznajemy świat- Edukacja i eksperymenty poza szkołą. Odwiedzili Park Naukowo- Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Centrum Nauki Keplera. Zobaczyli m. in. jak powstają wiatry, prądy morskie i jak rozkładają się ładunki elektryczne w kuli plazmowej. Na stanowiskach interaktywnych mogli wykonać różne doświadczenia z dziedziny fizyki, biologii, nauki o człowieku i nauki o Ziemi.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

21Galeria zdjęć: Wyjazd dydaktyczny 14.11.2017 (21)

 W dniu 29.11.2017r. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Mirostowicach Dolnych w ramach realizowanego projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia w ŻŻOF" odwiedzili Park Naukowo - Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Centrum Nauki Keplera. Kolejny wyjazd naszych uczniów był świetną okazją do udziału w ciekawych doświadczeniach oraz poszerzenia wiedzy z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

8Galeria zdjęć: Wyjazd dydaktyczny 29.11.2017 (9)

 W dniu 12.12.2017r. ostatnia grupa uczniów, tym razem z Publicznego Gimnazjum z Zespołu Szkół w Grabiku w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w ŻŻOF" odwiedzilła Park Naukowo - Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Centrum Nauki Keplera. Uczestnicy wyjazdu wrócili bardzo zadowoleni a dzieki ciekawym doświadczeniom, które sami mogli przeprowadzić poszerzyli swoją wiedzę o otaczającym nas świecie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

20Galeria zdjęć: Wyjazd dydaktyczny 12.12.2017r. (21)

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją